KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17546343

nr 1754 6343

Oljemålningar

2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 cm, yttermått inklusive ram: 26x37 cm. Ej signerad

Kondition: slitage, skador, skadad ram

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 januari 2026
kl 18:52:39

26/1 15:53:11 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor